راهنمای خرید خوشبوکننده و تصفیه کننده هوای خودرو قیمت مناسب و ارزان

0

خوشبوکننده ماشین ایفل مدل Mango

خوشبو کننده ایفل یکی از معتبر ترین محصولات کشور ترکیه است. و یکی از برندهای محبوب خوشبو کننده در ایران می باشد. رایحه انبه یکی از خاص ترین رایحه های خشبو کننده ایفل میباشد . این خوشبو کننده از طریق کنف که داخل ان قرار می گیرد در هوا پخش می شود. پخش بوی این رایحه همیشگی می باشد و تا زمان اتمام مایع داخل ظرف طول می کشد. باتوجه به وجود الکل چرب در این خشبو کننده لذا به ضدعفونی شدن هوا نیز کمک شایانی میکند .


خوشبوکننده خودرو زیستو طرح قلب مدل ZHP1

خوشبوکننده طرح قلب زیستو از دیگر محصولات با کیفیت این شرکت می‌باشد که به دلیل دارا بودن اسانس مایع درون یک کیسه نفوذپذیر قلبی شکل، راحیه‌ای خوش و ماندگار را برای خودروی شما به ارمغان می‌‌آورد. این محصول فانتزی علاوه بر خاصیت خوشبوکنندگی و عطری دلنشین، می‌تواند زیبایی را به خودرو، محیط کار و خانه‌ی شما ببخشد. از این آویز می‌توانید به عنوان هدیه‌ای جذاب برای عزیزان خود استفاده نمائید. درون این جعبه زیبا، خوشبوکننده قلبی شکل به همراه یک زنجیر ساچمه‌ای قرار دارد تا بتوان محصول را از آینه‌ی دید عقب خودرو آویزان کرد.


خوشبو کننده خودرو آرئون مدل Ken با رایحه Bubble Gum


خوشبو کننده خودرو تام کلین مدل TC-FI10NDP حجم 10 میلی لیتر

خوشبو کننده خودرو تام کلین مدل TC-FI10NDP رایحه نارگیل با بهره گیری از بهترین مواد اولیه و محبوب ترین رایحه ها فضای دلنشینی را در داخل خودرو برای شما بوجود می آورد. این محصول دارای رایحه نارگیل بوده و با مدت زمان ماندگاری بالا می تواند فضای داخلی خودرو را خوشبو نموده و بو های نامطبوع را از بین ببرد. درپوش این محصول از جنس چوب بامبو تهیه شده و باعث می شود تا رایحه ی آن به خوبی در فضا پخش شود. خوشبو کننده های خودرو تام کلین با رایحه ها ی مختلف و باب میل هر سلیقه ای می توانند گزینه ی مناسبی برای شما باشند.


خوشبو کننده خودرو تام کلین مدل TC-FI10NBP حجم 10 میلی لیتر

خوشبو کننده خودرو تام کلین مدل TC-FI10NBP رایحه بلوبری با بهره گیری از بهترین مواد اولیه و محبوب ترین رایحه‌ها فضای دلنشینی را در داخل خودرو برای شما بوجود می‌آورد. این محصول دارای رایحه بلوبری بوده و با مدت زمان ماندگاری بالا می‌تواند فضای داخلی خودرو را خوشبو نموده و بو‌های نامطبوع را از بین ببرد. درپوش این محصول از جنس چوب بامبو تهیه شده و باعث می‌شود تا رایحه‌ی آن به خوبی در فضا پخش شود. خوشبو کننده‌های خودرو تام کلین با رایحه‌های مختلف و باب میل هر سلیقه ای می‌توانند گزینه ی مناسبی برای شما باشند.


خوشبو کننده ماشین مدل55


خوشبوکننده ماشین ایفل مدل آدامس


خوشبو کننده خودرو آرئون مدل KEN BLACK CRYSTAL

امروزه استفاده از خوشبوکننده‌ی خودرو امری لازم به نظر می‌رسد. بوی ناخوشایندی که در اثر آلودگی‌ هوا، دود خودروهای دیگر و دخانیات و موارد دیگر تولید می‌شود بسیار ناخوشایند است. همچنین افرادی که مدت زمان بیشتری را در خودرو می‌گذرانند بیشتر در معرض این بوی نامطبوع قرار می‌گیرند. همه‌ی ما قطعاً تجربه‌ی ناخوشایند استفاده از خوشبوکننده‌های متفرقه را داشته‌ایم که در هفته‌ی اول با بوی بسیار شدید موجب سردرد شده و در هفته‌ی دوم اثری از آن‌ها باقی نمانده است. محصولی که در این قسمت مشاهده می‌کنید از تولیدات شرکت (Areon) «آرئون» بوده که یکی از برندهای معتبر درزمینه‌ی تولید محصولات خوشبوکننده است و سعی داشته تا مشتری به میزان پولی که برای محصول می‌پردازد از آن استفاده کند. این محصول تا 3 ماه فضای داخلی خودرو را خوشبو می‌کند و رایحه‌ی آن ( BLACK CRYSTAL ) است که بسیار ملایم است. این محصول به‌صورت ایستاده بوده و می‌توانید آن را در هرجایی از فضای داخلی خودرو که دوست دارید استفاده کنید.


خوشبوکننده خودرو ایفل مدل رایحه اقیانوس

خوشبو کننده ایفل یک از معتبر ترین برندهای کشور ترکیه است. و یکی از برندهای محبوب خوشبو کننده در ایران می‌باشد. رایحه اقیانوس یکی از محبوب‌ترین رایحه‌های خوشبو کننده ایفل می‌باشد که دارایی عطری بسیار ملایم و مناسب است. با استفاده از خوشبو کننده خودرو ایفل می‌توانید رایحه‌ای دلپذیر در خودرو خود ایجاد کنید. خوشبوکننده خودرو ایفل به کمک طناب کنفی خود عطر خود را در محیط پخش می‌کند. حجم مایع خوشبوکننده این محصول 10 میلی‌لیتر می‌باشد.


خوشبو کننده خودرو آرئون مدل Ken با رایحه Apple And Cinnamon


خوشبو کننده خودرو آرئون مدل Ken Coffee

امروزه استفاده از خوشبوکننده‌ی خودرو امری لازم به نظر می‌رسد. بوی ناخوشایندی که در اثر آلودگی‌ هوا، دود خودروهای دیگر و دخانیات و موارد دیگر تولید می‌شود بسیار ناخوشایند است. همچنین افرادی که مدت زمان بیشتری را در خودرو می‌گذرانند بیشتر در معرض این بوی نامطبوع قرار می‌گیرند. همه‌ی ما قطعاً تجربه‌ی ناخوشایند استفاده از خوشبوکننده‌های متفرقه را داشته‌ایم که در هفته‌ی اول با بوی بسیار شدید موجب سردرد شده و در هفته‌ی دوم اثری از آن‌ها باقی نمانده است. محصولی که در این قسمت مشاهده می‌کنید از تولیدات شرکت (Areon) «آرئون» بوده که یکی از برندهای معتبر درزمینه‌ی تولید محصولات خوشبوکننده است و سعی داشته تا مشتری به میزان پولی که برای محصول می‌پردازد از آن استفاده کند. این محصول تا 3 ماه فضای داخلی خودرو را خوشبو می‌کند و رایحه‌ی آن قهوه (Coffee) است که بسیار ملایم است. این محصول به‌صورت ایستاده بوده و می‌توانید آن را در هرجایی از فضای داخلی خودرو که دوست دارید استفاده کنید.


خوشبوکننده ماشین ایفل مدل Lavender

خوشبو کننده ایفل یکی از معتبر ترین محصولات کشور ترکیه است. و یکی از برندهای محبوب خوشبو کننده در ایران می باشد. رایحه لوندر یکی از خاص ترین رایحه های خشبو کننده ایفل میباشد . این خوشبو کننده از طریق کنف که داخل ان قرار می گیرد در هوا پخش می شود. پخش بوی این رایحه همیشگی می باشد و تا زمان اتمام مایع داخل ظرف طول می کشد. باتوجه به وجود الکل چرب در این خشبو کننده لذا به ضدعفونی شدن هوا نیز کمک شایانی میکند .


خوشبو کننده ماشین کد Br01


بوگیر سیگار و تصفیه کننده هوای خودرو آروما سایلنت مدل AS

بدون رایحه و بو جاذب بوی سیگار و نیکوتین و رفع بوی بد سیگار داخل ماشین تصفیه هوای داخل خودرو بوی خوشبو کننده و ادکلن را جذب نمی کند. بدون تاثیر بر خوشبو کننده های داخل خودرو می باشد باعث مطبوع شدن هوای داخل خودرو می گردد دارای عمر بسیار طولانی قابل استفاده در فضاهای کوچک


خوشبوکننده ماشین ایفل مدل هلو


خوشبو کننده خودرو مرویل مدل بلونایت

خوشبوکننده مرویل که پایه اصلی پرفیوم آن آرجویل میباشد یکی از برندهای معروف ف و محبوب در ایران است. خوشبوکننده برند مرویل مدل‌های متنوعی دارد که از آنها می‌توان به رایحه انبه وجنگل اشاره کرد
خوشبو کننده خودرو، وسیله‌ای است که باعث می‌شود فضای داخل خودرو خوشبو و خوش‌عطر شود. این محصول دقیقا مانند محصولات خوشبوکننده فضای داخل خانه عمل می‌کند و دقیقا به همان منظور تولید می‌شود و تنها فرق آن این است که به جای خانه، در وسیله نقلیه‌تان استفاده می‌شود. با استفاده از خوشبوکننده مناسب خودرو می‌توان از شر بوی بد درون خودرو خلاص شد. خوشبوکننده‌ها باعث می‌شوند که هر خودرو، حتی ارزان‌ترین آن، شیک و دوست‌داشتنی به‌ نظر آید. رایحه بلونایت یکی از خاص ترین رایحه های خشبو کننده کالور میباشد . این خوشبو کننده از طریق کنف که داخل ان قرار می گیرد در هوا پخش می شود. پخش بوی این رایحه همیشگی می باشد و تا زمان اتمام مایع داخل ظرف طول می کشد. باتوجه به وجود الکل چرب در این خشبو کننده لذا به ضدعفونی شدن هوا نیز کمک شایانی میکند .


خوشبوکننده خودرو ایفل مدل شاتوت کد Blackberry01

خوشبو کننده ایفل (EYFEL) یکی از معتبر ترین محصولات کشور ترکیه است. ایفل یکی از برندهای محبوب خوشبو کننده در ایران نیز می باشد. رایحه شاتوت (Blackberry) یکی از خاص ترین رایحه های خوشبوکننده ایفل می‌باشد . این خوشبوکننده از طریق بندی که داخل ان قرار می گیرد در هوا پخش می شود. پخش بوی این رایحه همیشگی می باشد و تا زمان اتمام مایع داخل ظرف طول می‌کشد. وجود الکل چرب در این خوشبو کننده به ضدعفونی شدن هوا کمک شایانی می‌کند .


خوشبو کننده خودرو آرئون مدل Ken با رایحه Bubble Gum


خوشبوکننده ماشین ایفل مدل Melek

خوشبو کننده ایفل یکی از معتبر ترین محصولات کشور ترکیه است. و یکی از برندهای محبوب خوشبو کننده در ایران می باشد. رایحه Melek یکی از خاص ترین رایحه های خشبو کننده ایفل میباشد . این خوشبو کننده از طریق کنف که داخل ان قرار می گیرد در هوا پخش می شود. پخش بوی این رایحه همیشگی می باشد و تا زمان اتمام مایع داخل ظرف طول می کشد. باتوجه به وجود الکل چرب در این خشبو کننده لذا به ضدعفونی شدن هوا نیز کمک شایانی میکند .


خوشبوکننده خودرو آرمان مدل عروسکی لی لی پوت F05

خوشبو کننده آرمان قابلیت استفاده در اتومبیل و فضاهای کوچک را داشته و همچنین دارای شیشه اسانس مجازا بوده که زمان ماندگاری آن 36 ماه پس از تولید بوده و محصول آنتی اسموکینگ و ضد حساسیت می باشد


خوشبو کننده خودرو آرئون مدل Ken با رایحه Anti Tobacco

امروزه استفاده از خوشبوکننده‌ی خودرو امری لازم به نظر می‌رسد. بوی ناخوشایندی که در اثر آلودگی‌ هوا، دود خودروهای دیگر و دخانیات و موارد دیگر تولید می‌شود بسیار ناخوشایند است. همچنین افرادی که مدت زمان بیشتری را در خودرو می‌گذرانند بیشتر در معرض این بوی نامطبوع قرار می‌گیرند. همه‌ی ما قطعاً تجربه‌ی ناخوشایند استفاده از خوشبوکننده‌های متفرقه را داشته‌ایم که در هفته‌ی اول با بوی بسیار شدید موجب سردرد شده و در هفته‌ی دوم اثری از آن‌ها باقی نمانده است. محصولی که در این قسمت مشاهده می‌کنید از تولیدات شرکت (Areon) «آرئون» بوده که یکی از برندهای معتبر درزمینه‌ی تولید محصولات خوشبوکننده است و سعی داشته تا مشتری به میزان پولی که برای محصول می‌پردازد از آن استفاده کند. این محصول تا 3 ماه فضای داخلی خودرو را خوشبو می‌کند و رایحه‌ی آن ضد سیگار است که بسیار ملایم است. این محصول به‌صورت ایستاده بوده و می‌توانید آن را در هرجایی از فضای داخلی خودرو که دوست دارید استفاده کنید.


خوشبو کننده ماشین ایفل مدل انبه و اقیانوس بسته 2 عددی

خوشبو کننده ایفل یکی از معتبر ترین محصولات کشور ترکیه است. و یکی از برندهای محبوب خوشبو کننده در ایران می باشد. رایحه انبه و اقیانوس یکی از خاص ترین رایحه های خشبو کننده ایفل میباشند . این خوشبو کننده از طریق کنف که داخل ان قرار می گیرد در هوا پخش می شود. پخش بوی این رایحه همیشگی می باشد و تا زمان اتمام مایع داخل ظرف طول می کشد. باتوجه به وجود الکل چرب در این خشبو کننده لذا به ضدعفونی شدن هوا نیز کمک شایانی میکند .


اسپری خوشبو کننده خودرو لمسر مدل AS110 حجم 250 میلی لیتر


خوشبو کننده خودرو ایفل مدل آدامس حجم 10 میلی لیتر

خوشبو کننده ایفل یک از معتبر ترین برندهای کشور ترکیه است. و یکی از برندهای محبوب خوشبو کننده در ایران می‌باشد. رایحه آدامس یکی از محبوب‌ترین رایحه‌های خوشبو کننده ایفل می‌باشد که دارای عطری خاص و مناسب است. با استفاده از خوشبو کننده خودرو ایفل می‌توانید رایحه‌ای دلپذیر در خودرو خود ایجاد کنید. خوشبوکننده خودرو ایفل به کمک طناب کنفی خود عطر خود را در محیط پخش می‌کند. حجم مایع خوشبوکننده این محصول 10 میلی‌لیتر می‌باشد.


خوشبو کننده خودرو ایفل مدل رایحه انبه

خوشبو کننده ایفل یک از معتبر ترین برندهای کشور ترکیه است. و یکی از برندهای محبوب خوشبو کننده در ایران می‌باشد. رایحه انبه یکی از خاص ترین رایحه های خوشبو کننده ایفل می‌باشد. با استفاده از خوشبو کننده خودرو ایفل می‌توانید رایحه‌ای دلپذیر در خودرو خود ایجاد کنید. حجم مایع خوشبوکننده این محصول 10 میلی‌لیتر می‌باشد.


خوشبو کننده خودرو آرئون مدل Ken با رایحه Black Crystal


خوشبوکننده خودرو زیستو طرح قلب مدل ZHSt1

خوشبوکننده طرح قلب زیستو از دیگر محصولات با کیفیت این شرکت می‌باشد که به دلیل دارا بودن اسانس مایع درون یک کیسه نفوذپذیر قلبی شکل، راحیه‌ای خوش و ماندگار را برای خودروی شما به ارمغان می‌‌آورد. این محصول فانتزی علاوه بر خاصیت خوشبوکنندگی و عطری دلنشین، می‌تواند زیبایی را به خودرو، محیط کار و خانه‌ی شما ببخشد. از این آویز می‌توانید به عنوان هدیه‌ای جذاب برای عزیزان خود استفاده نمائید. درون این جعبه زیبا، خوشبوکننده قلبی شکل به همراه یک زنجیر ساچمه‌ای قرار دارد تا بتوان محصول را از آینه‌ی دید عقب خودرو آویزان کرد.


خوشبو کننده خودرو آرئون مدل Ken Vanilla


خوشبو کننده خودرو ایکس وین مدل X


خوشبو کننده ماشین ایکس وین مدل dream


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.