راهنمای خرید البسه و زیراندازهای طبی و پزشکی قیمت مناسب و ارزان

0

پد زیرانداز بیمار بی تی آی مدل 6090 بسته 10 عددی

زیرانداز بهداشتی در زمان مراقبت از بیمار در منزل بیشتر از هر زمان دیگری مورد استفاده قرار می‌گیرد. در طراحی این زیرانداز بهداشتی از برجستگی‌هایی استفاده شده که باعث ثابت ماندن زیرانداز در زیر بدن بیمار می‌شود. زیرانداز بهداشتی موارد استفاده دیگری هم دارد. مثلا می‌توانید از زیرانداز بهداشتی در زمان تعویض پوشک نوزاد هم استفاده کنید. برای زیرانداز بهداشتی از از بافت بسیار نرمی استفاده شده که باعث راحتی بیمار و حتی نوزاد می‌شود. این زیرانداز از مقاومت بالایی هم برخوردار است و خیلی دیر پاره می‌شود.


زیرانداز بهداشتی تافته مدل آنتی باکتریال بسته 5 عددی

زیرانداز بهداشتی در زمان مراقبت از بیمار در منزل بیشتر از هر زمان دیگری مورد استفاده قرار می‌گیرد و به بهود بیمار در سریع‌تر زمان کمک خواهد کرد. در طراحی این زیرانداز بهداشتی از برجستگی‌هایی استفاده شده که باعث ثابت ماندن زیرانداز در زیر بدن بیمار می‌شود. زیرانداز بهداشتی موارد استفاده دیگری هم دارد. مثلا می‌توانید از زیرانداز بهداشتی در زمان تعویض پوشک نوزاد هم استفاده کنید. برای زیرانداز بهداشتی از از بافت بسیار نرمی استفاده شده که باعث راحتی بیمار و حتی نوزاد می‌شود. این زیرانداز از مقاومت بالایی هم برخوردار است و خیلی دیر پاره می‌شود.

 


پد زیرانداز بیمار مدل SM50031 بسته 10 عددی


زیرانداز بهداشتی بیمار بی تی آی مدل T6 بسته 10 عددی


زیرانداز بیمار بی تی آی مدل 6090 مجموعه 2 عددی


پد زیر انداز بهداشتی گلدل مدل 03 بسته 5 عددی


زیرانداز بهداشتی بیمار تافته مدل 1221 مجموعه 2 عددی


زیرانداز بهداشتی بیمار زی مد مدل جاذب کد 6090 بسته 10 عددی

با زیرانداز جاذب زی مد از شبهایی با خواب آرام لذت ببرید و اعتماد به نفس را به بزرگسالان و سالمندان برگردانید .

پدهای بی اختیاری زی مد برای محافظت از تخت خواب شما در برابر لکه ها و بوها ساخته شده اند.

ما همواره در تلاش هستیم تا تجهیزات پزشکی با کیفیت بالا را در اختیار شما قرار دهیم در حالیکه همگام با آخرین پیشرفت های موجود در طراحی و مواد مصرفی را بکار ببریم.

با ترکیب کیفیت پیشرفته و قیمت های مقرون بصرفه ، ما با افتخار ارزش بیشتری به خرید شما می دهیم.

زیرانداز بهداشتی بیمار زی مد یک خرید ارزشمند که باعث صرفه جویی در هزینه های آینده می شوند.
زی مد زیراندازهای خود را در بسته های 10 عددی و همچنین بصورت عمده ارائه می دهد. شما می توانید سفارش خود را متناسب با نیازتان برای استفاده در خانه و یا مجموعه های بیمارستانی و درمانگاهی انتخاب کنید.


پد زیر انداز بیمار بی تی آی مدل 6090 مجموعه 10 عددی


پد زیرانداز بیمار بی تی آی مدل 6090 بسته ۵ عددی

زیرانداز فوق جاذب بی تی آی در خشک و تمیز نگهداشتن موثر کلیه سطوح مانند تشک خواب، ملحفه، صندلی و غیره به شما اطمینان خاطر می دهد.
این زیرانداز قابل مصرف در بیمارستان ها، کلینیک ها، مهدکودک ها و منازل با قدرت ۳ لیتر جذب مایعات و ترشحات است.


گان یکبار مصرف پزشکی کد 01

کاربرد البسه یکبار مصرف، امروزه به عنوان دستاوردی مهم در پیشگیری از انتقال عفونت های مختلف نقش دارد. از دیگر مزایای این نوع البسه کاهش هزینه‌های شستشو، مواد شوینده و نیروی انسانی را می‌توان نام برد. گان یکبار مصرف پزشکی، محصولی سبک و مقاوم است که در مراکز درمانی استفاده زیادی دارد.


زیرانداز بهداشتی بیمار گلدپد مدل E4 بسته 5 عددی


حوله یکبار مصرف گلدپد مدل Ana Plus 06 بسته 5 عددی


پد زیر انداز بیمار بی تی آی مدل 6090 مجموعه 5 عددی


زیرانداز بهداشتی بیمار مدل HMI001 بسته 5 عددی


پد زیر انداز بیمار قابل شستشو مدل N01

پدهاى زيرانداز بيمار دائمى (قابل شستشو ) جايگزينى مطمئن و مقرون بصرفه براى پدهاى زيرانداز يكبار مصرف می باشد . این پد های دارای قابليت حداكثر 500 نوبت استفاده مجدد بوده و با رويه الياف طبيعى بسيار لطيف ضد آب و ضد حساسيت و نیز با ظرفيت جذب 300 سى سى مايعات در هر نوبت استفاده بکار می رود.


پد زیر انداز بیمار گلدل مدل M-503 بسته 5 عددی

زیر انداز های بهداشتی عمدتا برای بیماران دارای اختلالات ادراری و بی اختیاری, بیماران بستری و بدون تحرک, پس از دوران بارداری و زایمان, بیماران پس از اعمال جراحی, شب ادراری کودکان و بزرگسالان مورد استفاده قرار میگیرد.


پد زیرانداز بیمار هیلمد مدل ANTIBACTRIAL بسته 5 عددی

زیرانداز بهداشتی هیلمد در ابعاد 60×90 ضدحساسیت و 5 لایه میباشد که موجب قدرت جذب بالا و مقاومت در برابر پارگی می شود. این زیر انداز آنتی باکتریال بوده و پس از عمل جراحی، پس از زایمان برای بیماران بدون تحرک و شب ادراری کودکان و بزرگسالان مورد استفاده قرار میگیرد.


زیر انداز بیمار بتی کد UP5 بسته 5 عددی


زیرانداز بیمار تافته مدل 1221 مجموعه 2 عددی

زیرانداز بهداشتی در زمان مراقبت از بیمار در منزل بیشتر از هر زمان دیگری مورد استفاده قرار می‌گیرد و به بهود بیمار در سریع‌تر زمان کمک خواهد کرد. در طراحی این زیرانداز بهداشتی از برجستگی‌هایی استفاده شده که باعث ثابت ماندن زیرانداز در زیر بدن بیمار می‌شود. زیرانداز بهداشتی موارد استفاده دیگری هم دارد. مثلا می‌توانید از زیرانداز بهداشتی در زمان تعویض پوشک نوزاد هم استفاده کنید. برای زیرانداز بهداشتی از از بافت بسیار نرمی استفاده شده که باعث راحتی بیمار و حتی نوزاد می‌شود. این زیرانداز از مقاومت بالایی هم برخوردار است و خیلی دیر پاره می‌شود.


کاور آستین یکبار مصرف مدل k135 بسته 100 عددی

کاور آستین جهت پوشاندن ناحیه مچ تا آرنج استفاده میشود تا از آلوده شدن این ناحیه در برابر انواع آلودگی ها محافظت کند.
این کاور با توجه به خاصیت ضد آب بودن و پرز نداشتن مناسب جهت استفاده در بیمارستان ، آزمایشگاه ، هتل ، رستوران و آشپزخانه ، نظافت و … میباشد.
جنس نایلون به کار رفته کشسانی بالایی دارد و همچنین در دو سر این کاور آستین کش با کیفیت بالا دوخته شده است.


زیرانداز بهداشتی بیمار و سالمند سان پد مدل 6090 بسته 5 عددی

زیرانداز بهداشتی بیمار که به آن «دروشیت» یا آندر پد (Under Pad) هم گفته می‌شود، یکی از اولین و مهم‌ترین لوازم پزشکی و بهداشتی یکبار مصرف در بیمارستان‌ها، مراکز بهداشتی و درمان و به‌خصوص افرادی است که از فردی سالمند یا بیمار ناتوان در خانه نگهداری می‌کنند. زیراندازهای بهداشتی به‌گونه‌ای طراحی و ساخته شده‌اند که حاوی پودر جاذب بوده و مانع از انتقال ترشحات، مایعات، خون یا ادرار و عفونت به محیط می‌شوند. از مهم‌ترین مزایای این زیراندازهای بهداشتی باید به جلوگیری از ایجاد زخم بستر، انتشار بوی نامطبوع ، سرایت عفونت و ترشحات به سایر نقاط بدن و محیط اطراف بیمار و حفظ پاکیزگی محیط تخت بیمار یا سالمند بستری اشاره کرد. زیرانداز بهداشتی بیمار (دروشیت) سان پد سایز ۹۰×۶۰ بوده که حاوی ۷ گرم پودر جاذب بوده و می‌تواند تا ۳ لیتر آب، مایعات و خون یا ادرار را به‌صورت جامد در خود جذب کند. زیرانداز بهداشتی بیمار (دروشیت) سان پد دارای بافت لوزی شکل بوده که کمک می‌کند، زیرانداز روی تخت بیمار ثابت مانده و با تکان‌های او جابه‌جا نشود. لازم به ذکر است، اگر دارای حیوان خانگی مانند سگ یا گربه هستید، می‌توانید از زیرانداز بهداشتی جهت جلوگیری از انتشار آلودگی و ادرار حیوانات به سایر نقاط خانه استفاده کنید. اگر حیوان خانگی شما دستشویی کردن را بلد است، می‌توانید از زیرانداز بهداشتی در محل خواب و دستشویی او استفاده کنید، اما اگر هنوز این مورد را یاد نگرفته، می‌توانید اطراف جایی که موردنظرتان است، از زیرانداز بهداشتی استفاده کنید تا مانع از انتقال بیماری‌ها و آلودگی به سایر اعضای خانواده و محیط‌های دیگر شوید.


رول زیرانداز یکبار مصرف مدل 016 بسته 3 عددی


زیرانداز بیمار مدل M825


گان یکبار مصرف پزشک کد AT-051 بسته 50 عددی

گان پزشک یکبار مصرف، غیر استیل و آستین مچ دار می باشد. پارچه ۳۸ گرمی است.
برای مصارف بیمارستانی، مراکز جراحی ، درمانگاه ها، مطلب های دندانپزشکی مناسب است


زیرانداز بهداشتی تافته مدل آنتی باکتریال مجموعه 2 عددی


پد زیرانداز بیمار بی تی آی مدل 6090 مجموعه 4 عددی


پد زیر انداز بیمار گلد پد مدل 101 بسته 5 عددی

این محصول دارای یک پد با قابلیت جذب بالای رطوبت و ترشحات می باشد.

زیرانداز گلدپد حاوی 7 گرم پودر جاذب است که حدود 3 لیتر آب و ترشحات مایع رابصورت جامد(ژل) در خود جذب میکند.

این زیرانداز در درمانگاه،بیمارستان و منزل برای کودکان و بزگسالان که شب ادراری و ادرار غیر ارادی دارند و بعد از عمل هایی مانند سزارین مورد استفاده قرار میگیرد.


زیرانداز بهداشتی گلدل مدل A60 بسته 5 عددی

زیر انداز بهداشتی بیمار ضد حساسیت و بو َ در سایز 60×90 میباشد . دارای پودر جاذب بالا و قدرت جذب زیاد است – مناسب جهت استفاده در مراکز درمانی- اتاق عمل – نوزادان – بیماران و سالمندان است


زیرانداز بهداشتی بیمار مدل HMI001 بسته 5 عددی


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.