راهنمای خرید اقلام مصرفی لوازم اداری قیمت مناسب و ارزان

0

سوزن منگنه کانگرو سایز 24/6 بسته 2000 عددی

متصل‌کردن برگه‌های A4 به هم یکی از راه‌های خوب برای آرشیو و نگهداری مدارک و اسناد است و منگنه یکی از متداول‌ترین راه‌ها برای انجام چنین کاری است. در محصول حاضر 3000 عدد سوزن منگنه‌ی «کامگرو» مدل «استاپلس» در یک بسته قرار گرفته‌اند. این سوزن‌ها هریک پایه‌ای به طول 6 میلی‌متر دارند و می‌توانند حداکثر 25 برگه‌ی استاندارد 80گرمی را به هم وصل کنند.
بایگانی‌کردن به معنای نگهداری از سوابق و مدارک یک سازمان، اداره یا شخص است. شاید بتوان گفت، نخستین و مهم‌ترین کار در بایگانی، طبقه‌بندی سوابق و مدارک است. این کار امکان دسترسی سریع و آسان به اطلاعات موردنیاز را فراهم می‌کند. برای طبقه‌بندی سوابق و مدارک از راهکارهای مختلفی استفاده می‌شود و منگنه‌کردن و اتصال برگه‌ها به هم یکی از متداول‌ترین آن‌هاست.


سوزن منگنه کانگرو کد 24532 سایز 10 بسته 1000 عددی


گیره کاغذ پنتر مدل رنگی سایز 28 میلی متر – بسته 100 عددی

همیشه در اطرافمان کاغذهای کوچک و بزرگ زیادی داریم که می‌توانند به‌عنوان چرک‌نویس استفاده شوند. با متصل کردن این تکه‌ها به هم به‌وسیله‌ی گیره‌های کاغذ می‌توان یک دفترچه ساخت. گیره‌های کاغذ رنگی پنتر می‌توانند تعداد نه‌چندان زیادی کاغذ را به هم متصل کنند. این گیره‌ها در عین منعطف بودن دوام بسیار بالایی دارند.
در محصول پیش رو 100 عدد گیره‌ی کاغذ پنتر در یک بسته قرار گرفته‌اند. هر یک از این گیره‌ها 28 میلی‌متر طول دارند و می‌توانند تعداد کمی برگه را به هم متصل کنند. این گیره‌ها به دلیل اینکه از فلز ساخته شده‌اند، دوام بالایی داشته و به‌آسانی نمی‌شکنند، با این حال انعطاف خوبی دارند و برای قرار دادن برگه‌ها در داخل آن‌ها نیاز به وارد کردن فشاری زیادی نیست. روی هر یک از این گیره‌ها پوششی رنگی و مات قرار گرفته است. قرار گرفتن رنگ‌های متنوع این گیره‌ها در کنار هم، این بسته را به محصولی مناسب برای طرفداران دنیای رنگ‌ها تبدیل کرده است.
متصل کردن برگه‌های باطله یا برگه‌های پرینت شده با گیره‌های کاغذ، راه خوبی برای آرشیو و نگه‌داری از آن‌ها است. گیره‌های کاغذ پنتر موجود در بسته‌ی پیش رو بسیار بادوام و منعطف هستند. این گیره‌های رنگارنگ می‌توانند تعدادی برگه را به هم متصل کرده و یک دفتر برای چرک‌نویس‌های شما بسازند.


سوزن منگنه بست آلفا مدل 24/6 بسته 10000 عددی

سوزن منگنه دستگاه های منگنه کوب دستی ، بادی و برقی بصورت شانه ای و چسبیده به هم عرضه شده و در صنایع مختلفی کاربرد دارند و بسته به سایز دارای مدل ها و کاربرد های گوناگونی هستند .


گیره کاغذ کد A4 بسته 100 عدی


گیره کاغذ مدل C10 بسته 10 عددی


جوهر استامپ کوروش مدل k040


برچسب فوسکا بسته 100 عددی


گیره کاغذ پنتر مدل 1616_R بسته 100 عددی


گیره کاغذ رایدین مدل رنگی سایز 28-33میلی متر – بسته 100 عددی


گیره پوشه واشین کد 09 بسته 50 عددی

نگه‌داشتن برگه های A4 و کلاسوری در پوشه و کلاسور ، آن‌ها را تمیز نگه می‌دارد. از طرفی با استفاده از گیره پوشه می‌توان آن‌ها را مرتب در کنار هم قرار داد. گیره‌های پوشه واشین از جنس پلاستیک هستند. در این گیره‌ها فاصله دو سوراخ از هم 80 میلی‌متر است. قطر هر یک از سوراخ‌ها 6 میلی‌متر است. بایگانی کردن به معنای نگه‌داری از سوابق و مدارک یک سازمان، اداره یا شخص است. شاید بتوان گفت، نخستین و مهم‌ترین کار در بایگانی، طبقه‌بندی سوابق و مدارک است. این کار امکان دسترسی سریع و آسان به اطلاعات موردنیاز را فراهم می‌کند. برای طبقه‌بندی سوابق و مدارک از وسایل گوناگونی استفاده می‌شود و پوشه یکی از پرکاربردترین آن‌ها است. نگه‌داری کاغذها در پوشه‌ آن‌ها را از کثیف شدن، پاره شدن و در هم ریختگی حفظ می‌کند.


سوزن منگنه کانگارو سایز 10 بسته ی 20 عددی


گیره کاغذ سی بی اس سایز 19 میلی متر بسته 12 عددی


کش پول مدل KPJ450-100 بسته 100 عددی

کش های پول بسیار مفید هستند و کاربردهای فراوانی دارند. شاید بارها برایتان پیش آمده باشد که لباس ها داخل ساک بهم بریزند برای حل این مشکل کافی است دور لباس ها را کش پول بیندازید و با خیال راحت داخل ساک قرار دهید. قبل از اینکه برای باز کردن پیچ های خراب و هرز به زحمت بیافتید بهتر است برای باز کردن پیچ از یک کش پول استفاده کنید. کش پول را بین پیچ گوشتی و پیچ قرار دهید و پیچ هرز شده را با این روش باز کنید.
قطر هر عدد کش 4.5 سانتی متر است.


کش پول مدل K025 بسته 100 عددی

کش های پول بسیار مفید هستند و کاربردهای فراوانی دارند. شاید بارها برایتان پیش آمده باشد که لباس ها داخل ساک بهم بریزند برای حل این مشکل کافی است دور لباس ها را کش پول بیندازید و با خیال راحت داخل ساک قرار دهید. قبل از اینکه برای باز کردن پیچ های خراب و هرز به زحمت بیافتید بهتر است برای باز کردن پیچ از یک کش پول استفاده کنید. کش پول را بین پیچ گوشتی و پیچ قرار دهید و پیچ هرز شده را با این روش باز کنید.
قطر هر عدد کش 3 سانتی متر است.


سوزن منگنه الفا کد ST بسته 1000 عددی


سوزن منگنه کانگرو کد9 سایز 24/6 بسته 20 عددی


گیره کاغذ پنتر مدل متالیک سایز 28 میلی متر


کش پول مدل U5 بسته 50 عددی


گیره یدکی چراغ مطالعه مدل EN-101


خشاب دستگاه تگ زن کد 35 بسته 5000 عددی

برای بسته بندی و چسباندن اتیکت های مربوط به پوشاک معمولا از دستگاه های تگ زن استفاده می شوند. این دستگاه ها دارای انواع مختلفی است که با قابلیت های متنوع تولید می شوند. یکی از انواع این دستگاه ها، تگ زن های تفنگی هستند. این دستگاه های از نخ هایی استفاده می کنند که از جنس پلاستیک ساخته می شوند. نخ های دستگاه تگ زن هم خود دارای انواع مختلفی است که از لحاظ کیفیت و اندازه با هم تفاوت دارند. البته باید توجه داشته باشید، چنانچه از نوع نامرغوب آن استفاده کنید به مرور باعث خرابی دستگاه تگ زن شما می شود. خشاب دستگاه تگ زن کد 35 شامل 5000 نخ است که به صورت متصل به هم طراحی شده اند. طول هر کدام از این نخ ها برابربا 3.5 سانتی متر است. از این نخ ها می توان برای دوخت پرده ها هم استفاده کرد.  


خشاب دستگاه تگ زن کد 15 بسته 5000 عددی

حتما شما تگ‌هایی که بر روی پوشاک قرار گرفته‌اند را دیده‌اید. این تگ‌ها که با نام اتیکت هم شناخته می‌شوند، از یک قسمت مقوایی و یک نخ پلاستیکی تشکیل شده است. برای اتصال این تگ‌ها به لباس از دستگاه‌های مخصوصی استفاده می‌شود که محبوب‌ترین و ساده‌ترین آن‌ها تگ زن‌های تفنگی هستند. برای استفاده از این دستگاه‌های نخ‌های پلاستیکی باید به‌صورت جداگانه تهیه شوند. این نخ پلاستیکی دستگاه تگ زن تفنگی برای استفاده در انواع دستگاه تگ زن تفنگی با اندازه‌های متنوع و باکیفیت‌های مختلف تولید می‌شوند که معمولاً در بسته‌بندی‌های 5000 عددی عرضه می‌شوند. خشاب دستگاه تگ زن کد 15 هم دربسته‌های 5000 عددی است که شامل نخ‌های پلاستیکی با طول 1.5 سانتی‌متر است. از این نخ‌ها علاوه بر اتصال تگ بر روی لباس می‌توان برای دوختن پرده هم استفاده کرد.


خشاب دستگاه تگ زن مدل KHRT1035 بسته 1000 عددی

نخ رگال دستگاه تگ زن، نخ پلاستیکی قلاب دار یا نخ پلاستیکی حلقه دار برای استفاده در انواع دستگاه تگ زن تفنگی با اندازه های 3.5 سانتی متر با کیفیت درجه یک و بسته بندی های 1000 تایی می باشد. نخ رگال تگ زن برای مصارف مختلفی در بوتیک ها و خرازی ها استفاده می شود به عنوان مثال در بوتیک ها برای نصب جوراب، کلاه یا روسری به رگال هایی که اندازه های مشخصی دارند استفاده می شود، از این رو این نخ مصرف بالایی در جوراب بافی ها نیز خواهد داشت همچنین فرش فروشی ها برای آویزان کردم ملزومات سبک خود به رگالهای سبک میتوانند استفاده کنند.
نخ رگال پلاستیکی همچنین میتواند برای اتیکت هایی که پانچ با قطر بزرگی هم دارند مورد استفاده قرار گیرد که نخ از سوراخ پانچ خارج نشود.
شما عزیزان می توانید برای مصارف خانگی و شغلی خود از این محصول با کیفیت استفاده نمایید.


خشاب دستگاه تگ زن مدل 50 بسته 1000 عددی

برای ثابت ماندن چین های پرده و کمک به خوش فرم بودن آن حتما از دستگاه دوخت پرده استفاده می شود تا با آن قسمتهای پایین پرده را دوخت زده و چین های پرده را ثابت کنند.
همچنین در صورت تولید کالا یا برای تگ زدن به لباس یا پارچه و….از این دستگاه که به آن دستگاه تگ زن نیز گفته می شود استفاده می کنند.
توجه داشته باشید سایز این خشاب 5 سانتی متر بوده و به رنگ سفید است.


خشاب دستگاه تگ زن کد 50 بسته 5000 عددی


گیره کاغذ پنتر سایز 19 میلی متر


سوزن منگنه کانگرو سایز 10/1 بسته 5000 عددی


جوهر استامپ پلیکان کد 347 بسته 2 عددی


برچسب پلمپ بسته بندی مدل CRL بسته 75 عددی


کاغذ کاربن پلیکان مدل 500H بسته 10 عددی


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.