راهنمای خرید غذای نیمه آماده قیمت مناسب و ارزان

0

کنسرو املت نیمه آماده اروم آدا – 130 گرم بسته 6 عددی


نودالیت قارچ و پنیر الیت – 70 گرم بسته 5 عددی


نودالیت باربیکیو الیت – 70 گرم بسته 5 عددی


نودالیت سس گوجه فرنگی تند الیت – 70 گرم بسته 5 عددی


کنسرو سوپ ذرت میکس شده گیلانی -460 گرم

در تهیه این محصول دقت بسیاری شده و تمامی مواد اولیه از مواد تازه و درجه یک استفاده شده به صورتی که میتوان این محصول را حتی برای نوزادانی که قادر به خوردن سوپ میکس هستند هم مناسب دانست


کنسرو سوپ قارچ سحر – 450 گرم


سوپ نیمه آماده مرغ الیت مقدار 61 گرم

امروزه با توجه به محدود بودن زمان، آشپزی کردن و طبخ غذاهای سنتی کمی سخت به نظر می‌رسد. برای رفع چنین مشکلی می‌توان از غذاهای آماده و نیمه‌آماده‌ی عرضه شده توسط برندهای معتبر استفاده کرد. سوپ نیمه‌آماده مرغ «الیت» ازجمله محصولاتی است که با طعمی عالی و همین‌طور پخت آسان انتخابی ایدئال برای روزها و شب‌هایی است که زمان زیادی برای طبخ شام و ناهار در اختیار ندارید. این سوپ از بهترین مواد اولیه شمال عصاره مرغ، ادویه‌ها و سبزیجات معطر و خوش‌طعم و… تهیه شده است و برای پخت فقط به 20 دقیقه زمان نیاز دارد. این محصول در یک پاکت و به مقدار 61 گرم عرضه می‌شود. برای پخت این نوع سوپ، محتوی پاکت را با چهار لیوان آب داخل ظرفی مناسب بریزید و روی حرارت ملایم قرار دهید. شما می‌توانید در طول روند پخت موادغذایی دلخواهتان را نیز با این سوپ ترکیب کرده تا یک غذای کامل و مغذی برای خود و خانواده‌تان طبخ کنید.


سوپ نیمه آماده جو هاتی کارا مقدار 70 گرم

در برخی مواقع صرف نظر از نداشتن زمان کافی  برای تهیه دسر یا پیش غذا در مواقعی که مهمان دارید در دسترس نبودن مواد اولیه تازه از مشکلات تهیه یک غذا یا پیش غذای مناسب است از این رو استفاده از غذاهای نیمه آماده می تواند راحل جایگزین برای این مشکلات باشد. سوپ نیمه آماده جو «هاتی کارا» می تواند یکی از این انتخاب ها باشد. این سوپ برای میمانی ها و خانواده های کم جمعیت 4 نفره بسیار مناسب است. با توجه به مواد تشکیل دهنده ‌ی این سوپ که بیشتر از جو تشکیل شده است می توان گفت مصرف سوپ جو سرشار از پروتئین و کلسیم است و به دلیل داشتن فیبر می تواند در رفع یوبوست موثر باشد. 


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.